Tomáš Toman

Přísahej – nový milostný román z Krkonoš právě vychází!

Tomáš Toman Přísahej

Milé čtenářky, milí čtenáři,

po delší pořádně dlouhé době se opět hlásím o slovo, neboť bych se s Vámi chtěl podělit o radostnou zprávu, že jsem přivedl na svět novou knížku! Ani se mi nechce věřit, že je to už mé deváté literární dítko… A že si dalo pořádně načas. Podle původního plánu, jak jsem avizoval i na těchto stránkách, měla knížka vyjít už v roce 2018. V době, kdy jsem tuhle informaci vypustil do světa, jsem věřil, že knížku stihnu dopsat během několika málo měsíců, jenže jsem trochu přecenil svoje síly a časové možnosti… Myslím, že moje rozhodnutí nesnažit se za každou cenu vypotit „něco“ už o rok dřív knížce jenom prospělo. Takhle můžu s čistým svědomím říct, že jsem jí věnoval tolik času, kolik bylo potřeba. Nic míň byste si totiž nezasloužili… :)

Přísahej je po Andělovi druhou vlaštovkou z kolekce „Křesťanská fikce z Krkonoš“, jak jsem si pojmenoval svůj aktuální žánr. Víc než cokoli jiného je to milostný příběh – vlastně hned několik příběhů, jež spolu zvolna kráčí vedle sebe. Pokud se o knížce chcete dozvědět víc, klikněte nahoře v menu na odkaz „Úvod“, načež by na Vás mělo vykouknout něco, co vypadá jako její obálka. Klikněte na záložku „Listovat“ a sledujte, co se začne dít… :)

Knížka vychází u nakladatelství Nová Forma. V průběhu druhého týdne měsíce října by měla být k mání v jejich e-shopu. V elektronickém formátu knížka vyjde v první polovině listopadu.

Další články
studio Soundevice

Nové album „O duších a lidech“

Se začátkem roku 2024 jsme s kytaristou a producentem Janem „JdG“ Sládkem začali pracovat na mém druhém studiovém albu „O duších a lidech“. Album bude obsahovat celkem 10 písní, v nichž budou ožívat česko-německé příběhy ze zapadlých koutů Krkonoš. V…
Pokračování

Nahoru