Tomáš Toman

Autorské čtení z Přísahej a koncert písničkáře Petra Linharta

Tomáš Toman a Petr Linhart

Přijměte prosím mé srdečné pozvání na autorské čtení z románu Přísahej, které se uskuteční v úterý 10. prosince 2019 od 17:00 v Městské knihovně Trutnov. Kromě mojí maličkosti se můžete těšit i na vzácného a milého hosta – Petra Linharta. Písničkáře, poutníka, milovníka krajin a jejich příběhů, někdejšího kytaristu skupiny Čp. 8 a současného člena kapely Majerovy brzdové tabulky. Svoji písničkářskou tvorbu nazývá landscape folkem nebo také sudetskou country. Pan Linhart zahraje písně ze svých sólových alb Sudéta, Autobus do Podbořan a Rozhledna. Navíc představí i několik čerstvých novinek z chystané desky.

Je pro mě velkou ctí, že mohu vystoupit spolu (a napůl) s panem Linhartem, protože právě díky jedné z jeho písní jsem objevil legendu o Annenruhe, v níž jsem našel inspiraci pro Přísahej.

Budu se s Vámi těšit na viděnou! :-)

Další články
studio Soundevice

Nové album „O duších a lidech“

Se začátkem roku 2024 jsme s kytaristou a producentem Janem „JdG“ Sládkem začali pracovat na mém druhém studiovém albu „O duších a lidech“. Album bude obsahovat celkem 10 písní, v nichž budou ožívat česko-německé příběhy ze zapadlých koutů Krkonoš. V…
Pokračování

Nahoru